balony reklamowe, poszukuję!

balony reklamowe, poszukuję!

Chciałbym kupić długopisy reklamowe z własnym nadrukiem. Zależy mi na długopisach w rozsądnej cenie, ale też na takich, które wytrzymają długo. Obudowa ma być wytrzymała i wkład nie może się wypisać po godzinie używania.

MBsmoke

Posty: 1

 
Z tego, co wiem to gadżetów reklamowych w sprzedaży jest bardzo dużo. Wcale nie jest łatwo się na coś konkretnego zdecydować. Na pewno warto to sobie sprawdzić.

znamsienatym

Posty: 7

 
Dla mnie najlepszą ofertę ma producent kubków reklamowych i tam warto zajrzeć. Małe i duże kubki są przygotowane do nadruku. To, co ma się na nich znaleźć wybieramy my. W łatwy sposób można załączyć projekt i firma wszystko wykonuje. Koszty związane z takimi usługami według mnie są bardzo niskie.

Kolekcjoner

Posty: 4

 
Z własnego doświadczenia wiem, iż tanie gadżety reklamowe wcale nie muszą być słabej jakości. Po prostu trzeba się kontaktować z producentem i wówczas ceny są o dużo niższe. Po co przepłacać u pośredników?

090913123

Posty: 7

 
Znaczny wybór gadżetów reklamowych oferuje producent https://taniegadzety.pl i według mnie to jedna z najlepszych ofert. Zawsze tam robimy zamówienia dla firmy.

poprych98

Posty: 10

 
Prowadzę stacje benzynową i moi pracownicy mają odzież reklamową. Odzież mają na lato jak i na zimę. Jest to dobre rozwiązanie, bo można się reklamować, a i klienci wiedzą, w jaki sposób można rozpoznać pracownika.

Jasio234

Posty: 6

 
Nawet do domu można zamawiać balony reklamowe. Jeśli mamy imprezę to jak najbardziej można wykorzystać to, aby zamówić balony z jakimś ciekawym napisem. Cena nie jest wysoka, zatem będzie można sobie na to pozwolić. Najważniejszy dla nas powinien być efekt i na to trzeba zwracać szczególnie spostrzeżenie.

Jajcar4

Posty: 8

 
Mnie niesłychanie odpowiada oferta z długopisami reklamowymi, bowiem są tanie, a jednocześnie to dobry gadżet reklamowy. Można rozdawać takie długopisy, lecz można również je sprzedawać. Na każdym z długopisów może być reklama w postaci logo, nazwy firmy czy hasła i to jest super.

ZjadaczGłów

Posty: 8