numery telefonów, gdzie warto ?

numery telefonów, gdzie warto ?

Poszukuje na już bazy z numerami telefonów. Mam paru natrętów z Polski, niemniej jednak zdarzają się telefony z UK. Najpierw chce ich zbadać, a następnie ich wrzucę na czarną listę. Jaki serwis możecie mi polecić?

PaweL

Posty: 2

 
Zawsze znajdzie się sposób na to żeby wyłudzać pieniądze. Tym niezwyklej dziś, kiedy ludzie korzystają cały czas z telefonów. Można się pomylić odbierają nie taki numer. Może to wykonać babcia albo dziecko. Problemy będą ogromne, albowiem, mimo że to oszustwo to i tak trzeba będzie z własnej kieszeni pokryć koszty z tym związane.

yetisize

Posty: 3

 
Jeżeli chcecie zbadać numer telefonu z UK to tutaj https://whocalledmeuk.co.uk macie serwis, który się tym zajmuje. Są przygotowani niezwykle dobrze, wobec tego ich baza jest ogromna. Mają do zaoferowania naprawdę sporo informacji. Dowiemy się czy numer jest niebezpieczny czy tylko nęka wciskając oferty?

yetisize

Posty: 8

 
Teoretycznie można nie odbierać nieznanych numerów, a już na pewno nie oddzwaniamy na nie. Tylko, iż to wcale nie jest takie proste. Czeka się na ważny telefon z banku albo do klienta i traci się czujność. Jeżeli mamy pecha to właśnie wówczas z UK może ktoś zadzwonić i zabrać pieniądze.

AlU

Posty: 15

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma problemów, bo nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, ale w telewizji słyszałem, że jeden błąd może kosztować kilka tysięcy złotych. Dobrze, że nie mam z tym żadnych problemów.

pawel253

Posty: 5

 
Zawsze trzeba uważać, co się robi, a wtedy nie wpadniemy w ich pułapkę. Sprawdzając, kto do nas dzwonił zabezpieczamy się, to trwa kilka chwil, bo jest serwis, który nam umożliwia takie działanie. Warto taką okazję wykorzystać.

BMGMIREK

Posty: 6