ile czasu na rejestracje pojazdu, gdzie znajdę ?

ile czasu na rejestracje pojazdu, gdzie znajdę ?

Ktoś orientuje się jak wygląda rejestracja pojazdów? Zastanawiam się do ilu dni mogę zarejestrować pojazd, bo nigdy wcześniej tego nie robiłem. Nie chce też płacić jakiś kar, bo dodatkowe koszty są dla mnie zbędne.

edmundzik

Posty: 2

 
Nie mam obecnie samochodu i za moich czasów jeździło się do oporu na umowach od poprzednich właścicieli. Dzisiaj widać, że się trochę pozmieniało. Państwo chce mieć kontrole nad tym, co się dzieje i widzieć skąd ludzie mają pieniądze na zakupy nowego samochodu.

file444

Posty: 18

 
Nie wiem, bo jeśli kupuje samochód to mało, kiedy go przerejestrowuje. Przeważnie mam wszystkie umowy i tak jeżdżę aż nie sprzedam go dalej. Podczas różnych kontroli policji nigdy żadnych kłopotów nie miałem.

Kitas 

Posty: 9

 
Kupując samochód najlepiej będzie od razu zabrać się za ustalanie terminów przerejestrowania. Jeśli są dalekie to bierzemy się za zgłoszenie nabycia pojazdu.

Ni56o87

Posty: 7

 
W łatwy sposób można sprawdzić ile macie czasu na rejestracje pojazdu, bo na stronie https://www.terminnarejestracje.pl jest specjalny licznik. Wpisuje się datę zakupu i już.

pawel253

Posty: 3

 
Nic się nie zmieniło, albowiem ilość czasu na przerejestrowanie pojazdów zostaje taka sama. Mamy trzydzieści dni i w poniektórych miastach wcale nie będzie nam prosto się tego terminu trzymać. Kolejki są niezwykle duże, dlatego trzeba od razu po pozyskaniu umawiać termin przerejestrowania.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Nie zastanawiałem się ile mam czasu na zgłoszenie kupienia pojazdu, bowiem robię to od razu. Zawsze wszystkie formalności załatwiam od ręki. Wiem, iż jeżeli się czegoś nie zrobi od razu to później człowiek zapomina i są z tego same kłopoty. Tego przecież nie chcemy.

mirekp2005

Posty: 2

 
Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać. Wiem, że jest strona, na której można sprawdzić do ilu dni musicie zarejestrować pojazdy. W kilka chwil. Wyjaśni się sprawa i wiemy, że trzeba do daty podanej przerejestrować i zgłosić pojazd. Ryzykowanie tutaj nic nie da, albowiem pozyskamy wysoką karę z urzędu, a to nam się nie opłaca.

edziu

Posty: 5