nauka angielskiego w przedszkolu w Krakowie, kogo polecicie ?

nauka angielskiego w przedszkolu w Krakowie, kogo polecicie ?

Interesują mnie lekcje języka angielskiego w żłobku w Krakowie prowadzone przez nauczycieli, który naprawdę się na tym znają. Byłoby dobrze gdyby mieli metody nauczania polegające głównie na dobrej zabawie.

mokwas

Posty: 1

 
Zawsze wysyłamy dziecko na dodatkowe zajęcia, albowiem wiemy, iż to w przyszłości będzie procentowało. Bez angielskiego nie da się nigdzie pojechać czy pozyskać lepszej pracy.

kobza84

Posty: 20

 
Dla mnie najlepsi w języku angielskim w żłobku w Krakowie są https://happystudents.pl i ich Wam polecam. To specjaliści, którzy podejmują się wszystkich zadań. Mają super metody, z których każde dziecko jest bardzo zadowolone.

Marioleczka

Posty: 3

 
Zapisując dziecko na zajęcia dodatkowe angielski w przedszkolu w Krakowie dbamy o jego przyszłość. Chodzi nam o to, aby jak najwięcej dla dziecka zyskać. Brak znajomości języka angielskiego jest dzisiaj bardzo dużym ograniczeniem. To, dlatego warto dziecko na zajęcia zapisać.

Tomcio

Posty: 2

 
Bez angielskiego to raczej trudno cokolwiek obecnie załatwić. Sam znam słabo język, ale robię wszystko żeby moje dzieci takich problemów nie posiadały. Wam też to polecam, bowiem można na tym niesłychanie dużo zyskać.

Klaudi

Posty: 10

 
Trzeba sprawdzać różne oferty, aby wybrać te osoby, które są w stanie nauczać w naszym przedszkolu. Konkurencja jest bardzo duża, dlatego wybieramy osoby sympatyczne i bardzo kompetentne, a wtedy my będziemy zadowoleni i nasze dzieci będą zadowolone, a właśnie na tym nam przecież najbardziej powinno zależeć.

tomeix

Posty: 3

 
Z tego, co wiem to nauką angielskiego w żłobku w Krakowie zajmuje się grupa lektorów, którzy mają w tym bardzo duże doświadczenie. Korzystają z najlepszych metod. Bawią się i uczą jednocześnie, dlatego przynosi to same pozytywne efekty. Muszę dowiedzieć się dokładnie, kto to jest i dam wtedy Wam znać.

ewu1u01

Posty: 4

 
Nie za niesłychanie wiem, kogo polecić, albowiem my w państwowym przedszkolu mamy zwyczajne zajęcia z angielskiego. Raczej za wysoki poziom to ich nie jest, lecz na razie musi nam to wystarczyć. Może jak dziecko pójdzie do szkoły to wówczas pomyślimy o czymś wiecej. Na razie niech się uczy i bawi i tyle mu wystarczy.

45_000

Posty: 4

 
Według nie im szybciej dzieci zaczną się uczyć języka angielskiego tym będzie lepiej. Na pewno język angielski w przedszkolu w Krakowie to niesłychanie dobry pomysł.

TomekK

Posty: 4