byliny, jaki producent ?

byliny, jaki producent ?

Gdzie można znaleźć duży wybór roślin do ogrodów? Szukam wiarygodnego miejsca z ciekawymi ofertami.

dof77

Posty: 2

 
Kocham rośliny, zatem dla mnie byliny są super. Uwielbiam je we własnym zakresie sadzić, zatem w szkółce kupiłem ich niesłychanie dużą liczba. Mój ogród to w szczególności byliny, zatem polecam takie rośliny. Wyglądają rzeczywiście pięknie.

dertyu45

Posty: 5

 
Wybór bylin jest niesłychanie duży. Projektujemy ogrody i wybieramy te, które mają pięć jak i te, które maja dziesięć centymetrów. Jeśli wie się jak to skomponować to wygląda to super.

TomekK

Posty: 4

 
Korzystamy z oferty byliny świerk ze strony https://byliny-swierk.pl. Sprzedają tylko ilości hurtowe, ale ja właśnie takich potrzebowałem. Niskie ceny i wysoka jakość to jest ta firma.

Kitas

Posty: 4

 
U mnie producent roślin zaoferował bardzo niskie ceny. W ten sposób wiem, że nie przepłaciłem. Właściwie mnie to bardziej zależało na wysokiej klasie roślin i to wszystko otrzymałem.

SsthEn

Posty: 28

 
Kupowałem trawę ozdobną i urosła faktycznie piękna. Nie jest mocno wymagająca, dlatego nawet bez doświadczenia można sobie z tym poradzić. Jeżeli ktoś nie chce siedzieć i pielęgnować ogrodu to trawnik uważam za najlepsze i najniezwyklej praktyczne rozwiązanie dla każdego.

lunatyx

Posty: 14

 
Na ogród trzeba mieć czas. Jeżeli się nie ma czasu to albo się zmarnuje albo trzeba mieć pieniądze na ogrodnika. Tylko wówczas ma to sens. Mam sporo czasu, zatem kupuje hurtowe ilości roślin i zmieniam sobie, co jakiś czas ogród tak jak tylko chce. Mnie się to podoba, ale czy każdemu będzie się podobało? To trzeba sprawdzić tworząc mały ogród.

Nikuś23

Posty: 5

 
Mam mały trawnik. Skasowałem stary i posadziłem trawę ozdobną i wygląda super. Koszenie to nie problem, bo mam mały trawnik. Zajmuje mi to dziesięć minut, a przynajmniej mam trawnik jak na polu golfowym. Zawsze mi się taki trawnik marzył i udało mi się ten cel osiągnąć. Polecam trawnik, bo jest mniej wymagający.

Yuri20

Posty: 4

 
Chyba już wolę mieć jakieś byliny po pięć centymetrów wysokości niż trawnik. Jeżeli mam, co dwa tygodnie kosić trawę to nie jest to dla mnie. Nie znoszę koszenia trawy. Chyba mi trauma z dzieciństwa została. Lepiej mieć mały ogród niż potem biegać z kosiarką i nawozami i jeszcze to podlewać.

mikesmith0103

Posty: 3