regranulat PP, poszukuję!

regranulat PP, poszukuję!

Interesuje mnie skupu odpadów z tworzyw sztucznych. Chętnie nawiąże współpracę. Zależy mi bardzo, aby mieli atrakcyjne ceny. Polecacie kogoś?

Nagórę44

Posty: 3

 
Ja uważam, że regranulaty HDPE bez problemu można zakupić w internecie. Warto zawsze sprawdzić tylko, czy dany produkt ma dobre parametry.

Krzysio

Posty: 5

 
Regranulat polietylenu LDPE można zakupić u wielu firm przez internet. Mnóstwo jest takich firm, jakie mają rzeczywiście niezłe oferty.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Wiele firm ma ciekawych ofert i sprzedaje regranulaty polietylenu LDPE, który można kupić w świetnej cenie. Zajrzyj na stronkę, które podawały osoby wcześniej.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Cześć. Jeśli chodzi o dobrej jakości regranulaty to warto poszukać tego typu produktu przez internet. Ja kilka dni temu czytałem dużo o jednej firmie i raczej kupie od nich produkt. Mają same pozytywne opinie w internecie. https://www.aseosystem.pl/oferta/kategoria/2-regranulaty-tworzyw-sztucznych.

Sagerrak

Posty: 6

 
Skup odpadów hdpe nie należy szukać w necie. Warto pojeździć troszkę po okolicy i na pewno znajdziesz taki, który ma dobrą ofertę.

yetisize

Posty: 14