masaz stop slask, polecicie ?

masaz stop slask, polecicie ?

Ktoś stosował masaz stop slask i czy to rzeczywiście działa tak dobrze? Proszę o jakieś informacje w tym temacie.

Bierny67

Posty: 4

 
Od lat stosuje masaz tarnowskie góry i jestem zadowolona. Nie wyobrażam sobie teraz lepszego relaksu niż masowanie przez kogoś z bardzo dużym doświadczeniem. Wszystkim polecam profesjonalnie wykonane masaże.

micko

Posty: 3

 
Na mnie masaz tarnowskie góry działa kojąco, dlatego uwielbiam tam leżeć i się relaksować. Innym też to polecam zwłaszcza po ciężkim stresującym dniu pracy. Wtedy działa to jeszcze lepiej i skuteczniej na nas.

aliDOS

Posty: 10

 
U mnie masaz tarnowskie góry mógł na migrenę i bóle stawów, ale korzystam z oferty tego gabinetu http://www.grafzdrowie.pl, dlatego jestem bardzo zadowolony. To profesjonalne podeście podparte długoletnim doświadczeniem i właśnie o to mnie chodziło.

sthEn

Posty: 30

 
Polecam masaz tarnowskie góry, bo to faktycznie bardzo dobrze działa. Mnie pomogło na sporo dolegliwości, wobec tego innym na pewno też będzie w stanie pomóc.

derbuś_22

Posty: 9

 
Powiem tak ja masaz stop slask niezwyklej traktowałem, jako ciekawostkę, lecz miło się zaskoczyłem. To działa niezmiernie dobrze i teraz, kiedy jest tylko czas to na masaż chodzę.

miko_poz

Posty: 6

 
U mnie masaz stop slask pomógł na problemy ze stawami i jestem usatysfakcjonowany. To działa na sto procent i jeśli ktoś ma takie problemy to nie winien nawet chwili zwlekać tylko szybko zapisać się na wizytę w gabinecie gdzie przyjmuje fizjoterapeuta.

wertus00

Posty: 3

 
Stosuje masaz tarnowskie góry od lat i cały czas mamy same pozytywne efekty. To, wobec tego iż mamy specjalistów od masażu i tylko do nich się zgłaszam. Wiedzą jak mi pomóc, albowiem mają podejście do każdego swojego pacjenta. Dużo można na tym dla siebie zyskać.

Heru76

Posty: 22

 
Nerwy mnie zjadały i żadna terapia nie pomogła, ale okazało się, że masaz stop slask działa bardzo dobrze. Raczej sceptycznie do tego podchodziłem jak do innych metod, ale już pierwsza wizyta w gabinecie dała mi nadzieje, że może być tylko coraz lepiej. Jestem zadowolony z takiego masażu stóp.

Marioleczka

Posty: 4

 
Byłem kilka raz i mnie masaz tarnowskie góry rzeczywiście pomógł. Miałem kłopoty z nerwami, bowiem mam stresującą pracę, niemniej jednak fizjoterapeuta wiedział, co ma robić i rzeczywiście zrobił to po mistrzowsku. Polecam wszystkim osobom takie masaże, bowiem dają dużo radości. Przyjemniej raz w miesiącu jestem na takim masażu.

Jacek1812

Posty: 21